​Mustafi shënon golin e parë, të asistuar nga Xhaka (video)

Mbrojtësi shqiptar me nënshtetësi gjermane, Shkodran Mustafi, ka shënuar golin e parë në ndeshjen mes Cardiffit dhe Arsenalit, duke e dërguar kështu ekipin e tij në epërsi 1-0.
Goli i Mustafit u asistua nga mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, i cili e krosoi topin, vetëm pas 12 minutave lojë.

Marketing

Marketing