Adelina duket kaq elegante afër Valit me këtë fustan të gjatë

Adelina Isamili, jo rastësisht është ikonë e muzikës shqiptare. Ishte ndër të parat që arriti të i thyejë shumë tabu. 

Isamili është larguar nga muzika dhe iu ka përkushtuar më shumë aktrimit. Atë së fundmi e kemi parë në serialin komedian O Sa Mirë, përcjell Ora Vip

Marketing

Diva e muzikës, ka edhe një jetë bashkëshortore tejet të lumtur. E veshur me një fusta elegant , qëndron si zonjë afër burrit të saj, Valit.

Marketing