Adelina me djalin në plazh, por ky detaj habitë të gjithë

Nuk thuhet kot se është Diva e estradës, e që kjo u dëshmua në rikthimin e saj në skenë pas 9 viteve, ku zgjoi vëmendjen e tërë audiencës.

Marketing

Ajo ka një jetë shumë të lumtur familjare dhe po kënaqet edhe në rolin e nënës, me vogëlushin Uliksin i cili po e përmbushë atë shpirtërisht çdo ditë e më shumë.

Uliksi po rritet dhe Diva nuk e ndanë nga vetja.

E në këtë ditë ku ata u panë së bashku në plazh, tërë vëmendja ishte tek linjat e këngëtares me të cilat vërtetë se lë nën hije të gjitha të njohurat.

Një trup vital të cilin ajo e ka pasur gjithmonë dhe vazhdon ta ketë edhe sot./Kosovarja/