“Adios” Barcelona, Cillessen në Serie A

Jasper Cillessen ka vendosur të largohet nga Barcelona dhe mund të transferohet në Serie A.

Marketing

Jasper Cillessen do të largohet nga Barcelona.

Mediat italiane raportojnë se portieri holandez mund të transferohet në Serie A, ku kërkohet nga skuadra e Romës.

Cillessen ka vendosur të largohet nga klubi katalan, gjatë këtij afati kalimtar të verës

E ardhmja e tij mund të jetë te Roma në Serie A.

Marketing