Aksident i rëndë, humb jetën 16-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjiri i Lalzit-Maminas, ku për pasojë një person ka humbur jetën.

Marketing

Sipas burimeve, viktima është një 16-vjeçar, i cili ishte pasagjerë në automjetin e aksidentuar.

Viktima është identifikuar si Alban Hasrama.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pritet të zbardhet detajet e aksidentit.

Marketing