Aksident i rëndë në Çellopek, vdes shoferi pasi goditi një veturë të parkuar

Dje rreth orës 10 e 30 minuta, në fshatin Çellopek të Tetovës, në afërsi të shkollës, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Shkupit, të cilën e ka drejtuar 56-vjeçari S.I, nga Çellopeku, ka humbur kontrollin dhe ësht aksidentuar me një veturë të parkuar.

Marketing

Vozitësi S.I. është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku është konstatuar vdekja.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes, kurse trupi i pa jetë i të ndjerit S.I, me urdhër të prokurorit publik, i është dorëzuar familjes.

Është kryer inspektimi komplet në vendin e ngjarjes.

Marketing