Aksident i rëndë në fshatin Batincë (VIDEO)

Sot rreth orës 19 në udhëkryqin që lidh fshatërat Batincë dhe Draçevë ka ndodhur një aksident trafiku. Një makinë Opel është aksidentuar me një makinë tjetër e tipit Fiat. Deri më tani nuk dihet për të lënduar apo viktima.

Marketing

https://alsat.mk/wp-content/uploads/2023/03/338271200_6096287030451617_5674271329717940812_n.mp4?_=1

Marketing