Aksident i rëndë në hyrje të Shkupit (VIDEO)

Njê aksident i rëndë në dukje ka ndodhur sontë në hyrje tê Shkupit në autostradë informon Klan Macedonia.

Marketing

Sipas pamjeve dhe informatave fillestare kuptohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur.

Automjeti, siç përcjell KlanM, është tipit Seat Leon, ngjyrë e zezë.

Policë të shumtë kanë dalur në vendngjarje për të rregulluar komunikacionin në një nga pjesët më të frekuentuara të këtij aksi rrugor.

Ende nuk raportohet për gjendjen e pjesëmarrësve në aksident e as se si mund të ketë ndodhur i njejti. Detaje do jepen me siguri më vonë ose nesër gjatë ditës.

https://klanmacedonia.mk/wp-content/uploads/2023/03/km_20230324_1080p_30f_20230324_222925.mp4?_=1

Marketing