Aksident i rëndë në Prilep të Maqedonisë së Veriut, 10 të lënduar (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Prilep, ku janë përplasur një furgon dhe një makinë.

Marketing

Sipas raportit policor, aksidenti ndodhi në orën 22.30, kur në njërin nga udhëkryqet e këtij qyteti janë përplasur një furgon me një makinë Fiat Punto.

Sipas portalit lokal Infokompas, nuk ka viktima, ndërsa 10 veta kanë përfunduar me lëndime trupore. Furgoni dhe makina janë përplasur drejtpërdrejt, derisa policia ka kryer ekspertizën dhe pritet të jap hollësi për aksidentin.