Aksident i rëndë trafiku në Shkup, një i vdekur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Shkup, ku pesë punëtorë të Kompanisë Publike “Jasen” kanë pasur probleme me frenat e furgonit, pasi që frenat kanë pushuar së punuari vetura është përplasur.

Marketing

Një nga pjesëtarët e grupit ka vdekur kurse shoferi i furgonit është i plagosur rëndë, ndërsa pasagjerët e tjerë kanë marrë plagë të lehta.

Pas inspektimit , prokurori ka urdhëruar autopsinë e trupit të vdekur, si dhe ekspertizë të veturës. Ndërsa gjithashtu do të kontrollohet edhe historia e mirëmbajtjes së automjetit.

Marketing