Aksident në Çair, kamioni përplaset me veturën

Në udhëkryqin mes rrugëve “Xhon Kenedi” dhe “Qemal Sejfulla”, në Çair, para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Marketing

Pamjet e siguruara nga gazeta KOHA, tregojnë se në këtë përplasje ka marrë pjesën një kamion dhe një veturë. Nuk dihet se a ka të lënduar, shkruan gazeta KOHA.