Ballina Lajme Maqedoni Aksident në Saraj, pësojnë dy vajza 17 vjeçe

Aksident në Saraj, pësojnë dy vajza 17 vjeçe

Një veturë e llojit Golf ka përplasur sot pasdite dy vajza në fshatin Saraj.

Marketing

Dëshmitarët okularë thonë se aksidenti ka ndodhur para orës 16.

Vajzat e aksidentuara kanë qenë të moshës afër 17 vjeçare dhe fatmirësisht kanë marrë vetëm lëndime të lehta.
Ato janë dërguar në spitalin “8 Shtatori”.

Exit mobile version