Aktorja e “O Sa Mirë” shumë provokuese në fustanin e kuq

Linda Jarani është njëra nga aktoret e para të serialit “O Sa Mirë”.

Marketing

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin ngjyrë të kuqe dhe dukej shumë provokuese.

Ndryshe, Linda që prej “O Sa Mirë” nuk e kemi parë në ndonjë projekt tjetër televiziv.

Marketing