Aktorja shqiptare tregon se sa herë bën seks gjatë një nate

Aktorja shqiptare, Ana Lika, ka folur për jetën e saj private.

Marketing

Ajo u ka mundësuar ndjekësve të saj në Instagram t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet, e njëra nga to tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Një fans i kishte parashtruar aktores pyetjen se sa herë kryen marrëdhënie seksuale brenda natës. Bukuroshja ishte e prerë në përgjigje, ‘10’ ia ktheu ndjekësit.

Ajo është shumë korrekte me ndjekësit dhe liria e saj në rrjete sociale bën që ajo të jetë në vëmendjen e mediave.