Alban Skenderaj publikon fotografinë më të ëmbël!

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e tij në “Instagram”.

Marketing

E ky imazh është shumë i ëmbël, pasi që Albani shfaqet me të bijën e tij të vogël, Amelian.

“Princesha ime” ka shkruar Albani në këtë postim.
Ndryshe, Albani është bashkëshorti i këngëtares së njohur, Miriam Cani dhe janë prind të Amelisë.

Marketing