Ana Kabashi me vallëzim të ‘çmendur’ në Instagram

Ana Kabashi e ka publikuar një video të re në Instagram.

Këngëtarja Ana Kabashi ka ardhur më e zjarrtë se kurrë në videon më të re të cilën e ka publikaur në Instagram, shkruan lajmi.net.

Marketing

Pranë videos ajo ka treguar se këtë vallëzim po e bën gjatë provave ku po përgatitet për videon e re muzikore dhe bazuar në këto pamje projekti i ri muzikor do të jetë shumë i ‘nxehtë’.

Ana nuk ka zbuluar detaje por do t’i marrim vesh shumë shpejtë./Lajmi.net/

Marketing