Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të dytë?

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbën
interes dhe kuriozitet.

Marketing

Çifti janë prindër të një djali, Ansit 2 vjeç, megjithatë dëshirën për një fëmijë tjetër nuk e mohojnë. Me postimet e saj të fundit në Instastory Andrra ka lënë të kuptohet se ajo dhe Sinani po planifikojnë fëmijën e dytë.

E pyetur kur mendon ta bëjë fëmijën e dytë, Andrra i është përgjigjur: “Kur të jetë kësmeti”, teksa ka zbuluar se këtë herë do donte të bënte një vajzë që ta bënte Ansin me motër.

Marketing