Anglia publikon listën e futbollistëve për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut

Kombëtarja e Anglisë ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e muajit qershor në fazën para-kualifikuese për Euro 2024.
Trajneri Gareth Southgate ka publikuar listën me lojtaërt për ndeshjet ndaj Maqedonisë dhe Maltës.

Marketing

Emra të rinj të ftuar në këtë grumbullim, janë: Marc Guehi, Lewis Dunk, Eberechi Eze dhe Callum Wilson.

Ndeshjen e parë të muajit qershor, “Tre Luanët” e zhvillojnë ndaj Maltës, kurse më 19 qershor kundër Maqedonisë së Veriut.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1661356884119486466?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1661356884119486466%7Ctwgr%5E707dec08f3be9a3af84e7dd57def0cfbc99ae77a%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Flajmi.net%2Fzyrtare-anglia-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjen-ndaj-maqedonise-se-veriut%2F

Marketing