Apple po sjell iPhone të artë

Vetëm pak orë pasi Apple dërgoi ftesat për ngjarjet e iPhone të këtij viti, imazhet e zbuluara të supozuara të pajisjeve të reja kanë dalë në internet.

Marketing

Këtë pasdite, faqja e lajmeve e Apple 9to5Mac postoi një foto të asaj që supozohet të jetë një prej modeleve të reja të iPhone, me ngjyrë të artë.

Nëse fotot e rrjedhura duhet të besohen, tifozët e Apple mund të gëzohen, sepse duket se një iPhone i madh X është në rrugë të mbarë dhe mund të ketë një alternativë ari që vjen.

Marketing