Ardi, Mirdoni dhe Blerando publikojnë këngë

Ardi dhe Mirdoni kanë publikuar këngën e parë me Blerandon.

Marketing

Treshja u lidh mes vete në “Big Brother VIP Kosova” dhe miqësinë duket se e kanë vazhduar edhe pas përfundimit të këtij “reality-show”, raporton Indeksonline.

Kënga quhet “Filma” dhe është sjellur me videoklip.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Ardi dhe Blerando.