Arjola Demiri feston ditëlindjen, urimi më i bukur i erdhi nga mikja e zemrës Adriana Matoshi

Arjola Demiri feston ditëlindjen dhe ndër urimet më të bukura ishte edhe ai i mikes së saj të zemrës, Adriana

Marketing

“Timeriton kreit te mirat e botes.

Prej thellesise se shpirtit te uroj çdo te mire ne jete, faleminderit qe je pjese e jetes tem e faleminderit per dashnine qe ma jep mu e familjes tem githmone. Shkelqefsh ne skene pergjithmone, e lum Kosova e Shaperia qe t’kemi ty!”-ka shkruar ndër të tjera ajo.

 

 

Marketing