Arrestohet tetovari që vrau gruan

Rreth orës 18.00 në fshatin Gajre është arrestuar 53 vjeçari A.K nga Reçica e Vogël, i dyshuar për vrasjen e gruas e tij 52 vjeçare. Gjatë arrestimit, atij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një pushkë gjuetie me disa plumba.

Marketing

A.K. dyshohet se mbrëmë vrau gruan e tij para dyerve të shtëpisë së babait të saj, ndërkohë që jo zyrtarisht thuhet se motivet janë xhelozia. Ndryshe, A.K edhe më parë ka pasur padi për dhunë në familje.

Marketing