Bahtjari kalon në radhët e FC Rinia 98

KF Rinia´98 rrëmben futbollistin e talentuar Emin Bahtijarin nga FK Rabotnicki. Mesfushori i ri ka qen pjese e shkollës se Rabotnickit ku hapat e para te futbollit ka filluar tek shkolla e KF Sarajit.

Marketing

Në tre ndeshjet miqësore te KF Rinia´98 ishte një ndër lojtarët më i dalluar dhe ardhja e tij në klub na gëzon shumë pasi në repartin e mesit tani më jemi përforcuar edhe më fortë.
Eminit i dëshirojmë mirëseardhje dhe shumë sukses me fanellën e klubit tonë.

KF Rinia´98
#forcarinia98

Marketing