Ballina Showbiz Bardhi me deklaratë të fortë për Sarën: Je nëna e fëmijëve të...

Bardhi me deklaratë të fortë për Sarën: Je nëna e fëmijëve të mi

Dita e djeshme në Big Brother VIP ka qenë e mbushur me debate mes Sarës dhe Françeskës, të cilat kanë arritur deri në prekje fizike.

Marketing

Teksa qëndron me Bardhin, Sara duket mjaft e prekur sa është përlotur në krahët e tij. Ky i fundit për ta bërë që të ndjehet më mirë i bën një deklaratë të fortë ku i thotë se: “Je nëna e fëmijëve të mi”.

Kujtojmë se televotimi i kësaj jave është anuluar ditën e djeshme, për shkak të një zarfi të zi që u fut në shtëpi, duke mos dhënë më shumë detaje për banorët, por vetëm se u bë e ditur që shkaku ishte thyerja e rregullave në mënyrë të herëpashershme prej tyre.

Exit mobile version