Basketbollistja seksi çmend fansat me fotot e postuara në rrjetet sociale

Valentina Vignali është një nga basketbollistet me seksi në kampionatin italian, e cila militon në Serinë B me ekipin e Athena Roma. Sot ajo ka postuar disa foto pikante ne faqen e saj zyrtare “Facebook”, duke çmendur fansat e saj.

Marketing

Me një kostum banje shumë seksi dhe me një top basketbolli ajo ka treguar dy dashuritë e saj: Sportin e basketbollit dhe modën, pasi ajo është shpesh e pranishme në rrjetet sociale, duke treguar format e saj seksi.

Marketing