Bebe Rexha ka dy fjalë për ata që e quajnë të trashë

Bebe Rexha ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me fotot e reja ku ka pozuar me rroba banje.

Marketing

Këngëtarja 34-vjeçare e muzikës pop u shfaq me një kostum banje të tejdukshme, duke postuar nga një vend luksoz dhe duke i premtuar kujtdo që e quan “të trashë” se llogaria e saj bankare është gjithashtu.

“Për ata prej jush që më quani e trashë, vetëm dijeni se edhe llogaria ime bankare është gjithashtu”, ka shkruar ajo.

Fansat e adhuruan për këtë veprim duke i bërë mbi 71,000 pëlqime në një orë.

Marketing