Bebe Rexha shfrytëzon ‘filterat’, kështu do të duket kur të plaket

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare që ka arritur të bëhet e njohur në arenën ndërkombëtare muzikore me anë të krijimtaris së saj muzikore mjaft të pëlqyer nga publiku, shkruan Indeksonline.

Marketing

Së fundmi nëpër rrjetet sociale ka dalë në trend përdorimi i aplikacioneve me efekte dhe ‘filterë’ të ndryshëm për ndryshimin e fytyrës, gjinisë, moshës e shumë opsione të tjera.

Këtë nuk e ka lënë pa e provuar as këngëtarja Bebe Rexha e cila ka shfrytëzuar opsionin për të parë si do të duket kur të plaket.

Ajo pa hezituar ka publikuar këto imazhe në llogarinë e saj në Instagram.