Befason iraniani i famshëm, dëgjon në veturë këtë hit shqip

Emrin e tij tashmë po e hasim në pothuajse të gjitha mediat.

Marketing

Lidhja e cila nuk zgjati me Morena Tarakun, e bëri të famshëm në Shqipëri e Kosovë, iranianin Sasha Sobhan.

Ai tashmë ka filluar edhe të dëgjojë muzik në gjuhën shqipe dhe në një video të publikuar në Instastory shihet duke vozitur me këngën ‘Dashni me raki’ nga Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi.