Behgjet Pacolli priti në shtëpinë e tij Dua Lipën me familje (Foto)

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka mirëpritur në shtëpinë e tij këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Marketing

Ai ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram e cila është realizuar dy ditë më parë, ku shihet në Hajvali bashkë me mysafirët nga Londra dhe gazetarin, Baton Haxhiu.

Ndryshe Pacolli ia ka ofruar avionin privat Dua Lipës për të ardhur në Prishtinë, e cila do të performojë sonte në kryeqytet, gjegjësisht në parkun Gërmia në kuadër të festivalit Sunny Hill, ngjarje e cila do të zgjas tri ditë dhe për herë të parë sjellë yje botërore me zë në Kosovë.

Marketing