Bie meteori në Australi, shikoni pamjet (VIDEO)

Një meteor është filmuar nga kamera nga qytetarët në rrugë.

Marketing

Një top zjarri që besohet të jetë një meteor ka ndezur qiellin pranë Perthit në Australinë Perëndimore.

Videoja e publikuar nga BBC po komentohet shumë në të gjithë botën. Ngjrja në fjalë krijoi shumë panik në Australi dhe jo vetëm.

Marketing