Blero befason me deklaratën për Shkurte Gashin (Video)

Artisti, Blero është mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar.

Marketing

Ai deri më tani ka sjell një mori këngësh dhe bashkëpunime të ndryshme me artistë të estradës.

Por më së shumti shquhet për baladat, të cilat zgjojnë emocione të thella tek adhuruesit e muzikës së tij. I ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi net, Blero rrëfen shumë të pathëna rreth karrierës muzikore dhe jetës private.

Ai flet për duetet që kishte me artistet e estradës si me Dafina Zeqirin e po ashtu edhe me Shkurte Gashin. Kur jemi tek kënga ‘5’ me Shkurte Gashin, Blero befason teksa thotë disa fjalë për artisten Gashi.

Blero, gjithashtu ka folur edhe për martesën me Afrona Dikën, ku jep detaje ekskluzive rreth ceremonisë. /Lajmi.net/

Marketing