Blero publikoi këngën e re

Këngëtari i njohur, Blerim Muharremi, para pak minutash publikoi këngën e re.

Marketing

“6 Copë Jetë” mban titullin kënga e re e artistit shqiptar, të cilën e solli të shoqëruar me videoklip.
Për videoklipin e këngës u përkujdes Onima, ndërsa për muzikën dhe tekstin Fissi dhe Doni

Blero përmes llogarisë së tij në Instagram njoftoi se ditët në vijim (15,16,17,18 dhe 19 korrik) do të publikohen edhe pesë këngë tjera.

Marketing