Blero publikon këngën e radhës, ‘I thash të dua’

Blero ka publikuar edhe këngën e tretë të re.
Blero sapo ka publikuar me videoklip edhe një këngë të re.
Këngëtari ka treguar në emisionin ‘Sonte’ në T7 se ai do të publikojë çdo ditë nga një këngë të re, për gjashtë ditë, duke nxjerrë kështu një mini-album.

Marketing

Kënga që Blero ka publikuar sot ka titullin ‘I thash të dua’, dhe është një baladë ritmike që po pëlqehet menjëherë nga fansat.

Gjatë dy ditëve të fundit Blero ka publikuar dy projektet e tjera të reja, një atë me titullin “6 copë jetë” dhe tjetrën bashkëpunimin “Thuaj” me Eugenën.