BNE mposht ekipin serb Sangrija në CS:GO

Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles ka triumfuar ndaj ekipit serb Sangrija.

BNE-ja fitoi 2:0 me harta, në përballjen e zhvilluar të hënën në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

BNE-ja fitoi 16:9 në hartën “Mirage” dhe 16:9 në hartën “Inferno”.

BNE-ja përballjen e radhës e ka ndaj një ekipi tjetër serb Jake Bube.