Bujar Osmani tregon si ishte organizuar atentat ndaj tij (VIDEO)

I pari i Diplomacisë së vendit, Bujar Osmani, njëherazi edhe kandidat për president i BDI-së, ka nisur sonte podcast-in e tij të parë, të titulluar INFORMALE.

Marketing

Në INFORMALE, ministri Osmani me të ftuarin e tij, analistin Xhelal Neziri kanë folur për aktualitetet e fundit nga vendi dhe bota.

Osmani mes tjerash në podcast ka zbuluar se si kishte marr informacion se ishte organizuar atentat ndaj konvojit të tij, derisa ishte kryesues i OSBE-së. https://youtu.be/BaMfQbI_hCQ?si=bdojrBCAl7ozFz6r