Burri e rreh gruan në Prishtinë

Një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë.

Marketing

Viktima nga sulmi ka pësuar lëndime trupore, me ç’rast i është ofruar tretman mjekësor, shkruan Indeksonline.

Për rastin në fjalë, nuk raportohet për të arrestuar.

Për këtë është njoftuar prokurori, QPS-ja dhe mbrojtësi i viktimave.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin.