Ballina Lajme Maqedoni Burri ndërron jetë pak ditë pasi Halil Kastrati ia ndërtoi shtëpinë

Burri ndërron jetë pak ditë pasi Halil Kastrati ia ndërtoi shtëpinë

Vetëm pak ditë pasi u bë me shtëpi të re, ka ndërruar jetë kryefamiljari i familjes Mustafa, Esati.
Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur, Halil Kastrati përmes një postimi në profilin e tij.

Marketing

“Zoti te meshirofte vella Esat Mustafa. Kur shkuam per te ja bere surprize lajmin se po behen me banese te re, Esatin e gjetem te semure por ai nuk e kishte hallin te semundja e tij, e vetmja kerkese e tij ishte te ju siguron nje strehim femijeve dhe gruas se tij”, ka shkruar Kastrati.
https://www.facebook.com/halil.kastrati/videos/3101672239858174/

Exit mobile version