Çfarë e mërziti kaq shumë Luana Vjollcën?

Moderatorja e njohur dhe sharmante, Luana Vjollca, së fundmi ka bërë ndryshime në pamjen e saj, duke prerë baluke.

Marketing

Por në një video të publikuar në rrjetin social “Instagram”, Luana shpreh se është penduar për këtë ndryshim.

Me anë të një video që ka postuar për ndjekësit e saj, Luana shkruan:


“Kur ke prerë baluke por i ke rënë pishman dhe s’di si t’i mbash këto flokë.”

Marketing