Çfarë nuk keni parë nga prapaskenat e klipit të Bleona Qeretit (video)

Para pak muajve këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti ka lansuar projektin e ri “I don’t need ur love”.
Kjo këngë e Bleonës u mirëprit nga publiku ku tashmë ka mbledhur afro një milion klikime në kanalin, Youtube.

Marketing

Dhe tani, Bleona ka vendosur që për të gjithë fansat e saj të publikojë prapaskenat e videoklipit, në të cilin ka momente të ndryshme dhe mjaft qesharake.

“Shikoni çfarë me të vërtetë ka ndodhur në prapaskenat e klipit për 3 minuta. I jam shumë falënderuese gjithë ekipit të mrekullueshëm që e bën të ndodhte kjo”, shkruan ajo.

Bleona së fundmi ka qenë pjesë e një interviste ku rrëfen shumë të pathëna rreth jetës, projekteve dhe librit.

Marketing