Çifti Clinton shumë festiv në “Oktober Fest”

Bill dhe Hillary Clinton janë larguar paksa nga çmenduritë në Amerikë për të shijuar njërin nga festivalet më të mëdha në botë.

Marketing

Çifti i njohur u panë në Munich të Gjermanisë në festivalin “Oktober Fest”. Bill dhe Hillary dukeshin shumë të lumtur, sidomos presidenti. Dyshja ishin të veshur me veshje bavareze.

Përve¬ç këtij festivali, dyshja ishin edhe në koncertin e Christina Aguileras të mërkurën mbrëma.

Marketing