Çifti i njohur sërish në krahët e njëri-tjetrit

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson ishin ndër çiftet më të pëlqyera.
Mbrëmjen e kaluar zogjtë e dashuruar janë kapur mat në festën e mikeshës së tyre të përbashkët në Los Angelos, shkruan Dailymail transmeton lajmi net.

Gjashtë vjet pasi marrëdhënia e tyre tre vjeçare u rrëzua gjatë raporteve se Stewart po e mashtronte Pattinson me drejtorin e martuar, Rupert Sanders.

Marketing

Kjo është e tëra sipas DailyMail, ku së fundmi janë publikuar fotot e Stewart dhe Pattinson, e që u panë së bashku jashtë makinës.

Ata u fotografuan në një ambient të hapur ndërsa përpiqeshin të fshiheshin pas rrobave të errëta kapeleve dhe syzeve edhe pse ishte natë.

Në muajin prill u aludua se ata kanë nisur të shoqërohen sërish dhe një burim pranë Kristen konfirmoi për revistën “OK” se aktorja shpreson që Robert t’ja falë tradhëtinë.

Vlen të ceket se, lidhja e tyre 3-vjeçare mori fund pasi 27-vjeçarja u fotografua duke tradhëtuar të dashurin e saj britanik me regjisorin e “Snow White and dhe Huntsman”, Rupert Sanders i cili asokohe ishte i martuar.