‘Çka i bone’ thojnë Dj Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula

Dj Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula sapo kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

Marketing

“Çka i bone” titullohet kënga e realizuar me videoklip, që solli në bashkëpunim të tre artistët.

Teksti i këngës mban vulën e Elinel & Ledri Vula, ndërsa për melodinë e këngës u kujdesën Granit Ismajli, Ya nina dhe Ledri Vula.

Marketing