Dafina Zeqiri në krahët e Noizyt

Dikur i patën prishur raportet.

Mirëpo sot Dafina Zeqiri dhe Noizy janë bërë sërish miq madje po performojnë bashkë nëpër koncerte, shkruan lajmi.net

Marketing

Ishte reperi nga Shqipëria ai i cili e ka publikuar një foto në Instastory, në të cilën Duffye shihet në krahët e tij dhe dyshja duken shumë të afërt miqësisht.

Ata u takuan në kuadër të turneut të tyre, gjatë një mbrëmje muzikore në Durrës ku performuan të dy.

Marketing