Dafina Zeqiri në zi – humb personin e afërt

Ka ndërruar jetë nënë e menaxherit të Dafina Zeqirit – Pëllumbit.

Marketing

Për të gjithë ju që nuk e dini, Dafina dhe Pëllumbi kanë lidhje të ngushtë familjare dhe sot vdiq nëna e tij.

Këngëtarja njoftoi lajmin përmes Instagram ku postoi një fotografi të së ndjerës.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjen së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, e ndjera është nëna e prezantueses së njohur Fëllënza Çitaku dhe modeles Buqe.