Dafina Zeqiri shfaqet me rroba të përdorura, ja nga kush po i blen

Dafina Zeqiri njihet për stilin dhe veshjet gjithmonë trendi me kohën. Ajo së fundmi publikoi një fotografi me fustan të kuq.  Fustanin Dafina duket se e ka blerë në rrobat që nuk i vesh më Festa Qoqaj.

Dafina duket se është shumë e lumtur me blerjen, pasi që ajo tregon edhe vendin ku e ka blerë fustanin, shkruan “Kosovarja”.