Ballina Showbiz Dallimet në dialekt, e bëjnë ‘lëmsh’ djalin e Vesës dhe Big Bastës

Dallimet në dialekt, e bëjnë ‘lëmsh’ djalin e Vesës dhe Big Bastës

Njëri është nga Shqipëria e tjetra nga Kosova.
Vesa Luma dhe Big Basta ka vite që janë martuar dhe kanë në djalë.

E duke qenë se ka dallime të mëdha në dialekt mes Shqipërisë dhe Kosovë, Big Basta dhe Vesa i flasin djalit në dialektet e tyre, duke ia bërë ‘kokën lëmsh’.

Marketing

Vesa në Instastory ka hedhur disa shkrime ku ka treguar disa nga fjalët që ata ia thonë Lianit.

screenshot_4

Exit mobile version