Ballina Aktuale Dhjetëra qytetarë presin aktvendimin për Gruevskin (FOTO)

Dhjetëra qytetarë presin aktvendimin për Gruevskin (FOTO)

as thirrjeve të djeshme në rrjetet sociale për protestë para gjykatës penale në Shkup, gjatë kohës së shqiptimit të aktvendimit t ëish kryeministrit Nikolla Gruevski për rastin “Tanku” sot para gjyqit janë mbledhur dhjetëra qytetarë, transmeton Medial.mk.

Marketing

Mes protestuesve janë edhe persona të akuzuar në rastin e Prokurorisë speciale publike “Dhuna në Qendër”. Aty janë edhe Ivica Konevski dhe Koce Trajanovski.

 

Exit mobile version