“Digjet e gjallë në makinë”, Sylvester Stallone merr lajmin e tmerrshëm (FOTO)

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Marketing

Viktoria Kravchenko ishte pasagjere në një BMW, që u përfshi në një aksident dhe shpërtheu në flakë pasi goditi në shtyllë elektrike.

Drejtuesi i makinës Shamil Gajdzhiev, 22 vjeç, gjithashtu vdiq.

33-vjeçarja është vajza e biznesmenit Valery Kravchenko.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë makinën e shpërthyer në flakë.