Ballina Aktuale Digjet nje objekt në Gazi Babë, humb jetën një zjarrëfikës

Digjet nje objekt në Gazi Babë, humb jetën një zjarrëfikës

Mbrëmë ka shpërthyer një zjarr në një objekt në lagjen Gazi Babë të Shkupit. Ekipet e njësive të zjarrfikëseve në Shkup, kanë dalë në vendngjarje dhe gjatë tentimit për shuarjen e zjarrit, siç mëson Koha, zjarrfikësi me inicialet G.J i lindur ne vitin 1971 ka humbur jetë nga tymi. Dëshmitaret i thanë Kohës se e kane mbajtur në jetë me ndihmë për frymëmarrje ndërsa ndihma e shpejte është vonuar 40 minuta.

Marketing
Marketing
Exit mobile version