Disa ditë para referendumit, kjo këngëtare shqiptare do të mbajë koncert në Shkup (FOTO)

Atraksioni botëror muzikor, shqiptarja Dua Lipa jozyrtarisht do të mbajë koncert me 30 shtator në Shkup.

Marketing

Lipa në Maqedoni vjen për ti dhënë vendit mbështetje për ndryshimin e emrit dhe integrimet eurotlantike.

Bisedimet për mbajtjen e koncertit të Dua Lipës në Shkup janë kah fundi, ndërsa koncerti i saj pritet të mbahet disa ditë para mbajtjes së referendumit.

 

Marketing